Strona Firmowa (Fanpage) na Facebooku

Proponuje obsługę strony firmowej na Facebook w rozsądnej cenie.

Facebook idealne rozwiązanie do szukania nowych klientów.

Profesjonalna strona firmowy na Facebooku to niezbędny element  promocji firmy lub marki w internecie oraz miejsce kontaktu z  klientami.

Tworzę fanpage na Facebook

Facebook trzecia najczęściej odwiedzana strona na świecie

Liczba użytkowników aktywnie uczestniczących w Facebooku stale rośnie. Obecnie Facebook w Polsce to 16,5 mln użytkowników. Co czwarty Polak dzień zaczyna od sprawdzenia serwisu Facebook. Dlatego dużą wagę firma powinna przyłożyć do tego, aby firmowa strona na Facebooku była profesjonalnie prowadzona i spełniał wymagania współczesnych czasów. Prawidłowo prowadzona strona firmowa na facebooku będzie budować pozytywny wizerunek firmy i będzie miejscem do dyskusji o ofercie , marce firmy. Nowocześnie prowadzona obsługa strony firmowej zachęci fanów do skorzystania z oferty i zakupów.

Usługa fanpage dla firm – dla kogo?

Jeśli nie masz czasu na regularne prowadzenie fanpage’a,
Nie znasz się na projektowaniu graficznym postów, reklamy na Facebook, 
 Nie potrafisz pisać chwytliwych treści, potrzebujesz pomocy stylistycznej,
Szukasz specjalisty do prowadzenia Fanpage, 
Chcesz poprawić istniejący Fanpage pod kątem grafiki i treści , aby trafić do większej liczby osób działań na profilu, 
Potrzebujesz profesjonalnych, dedykowanych grafikach, które będą kojarzone z Twoim Fanpage

Moja oferta

Tworzę Fanpage od zera, przejmuje opiekę nad już istniejącymi.

Efekt widoczny od zaraz

Tworzę fanpage zgodnie z wytycznymi, i potrzebami firmy. Przygotowuje grafikę w tym zdjęcie profilowe i nagłówek. W pełni konfiguruje wszystkie ustawienia  i dostosowuje je pod kątem  wymagań Facebook.
Tworzę atrakcyjny post powitalnego Twojej firmy, a także wykonanie 3 podstawowych zakładek na stronie.  Pracuje nad tym, by Fanpage był wyjątkowy i absolutnie niepowtarzalny pod względem graficznym i treści, by dotarł  do maksymalnie dużego grona potencjalnych odbiorców.

Fanpage

To jeden z sposobów, aby w szybki sposób informować  klientów o firmie, marce, promocjach oraz zmianach w ofercie. Dzięki temu klienci będą mogli wymieniać się opiniami na temat firmy, oferowanych usługach, co pozwoli na dostosowanie oferty firmy do wymagań i oczekiwań klientów. 

UTWORZENIE FANPAGE

150 zł

UTWORZENIE POSTU NA FANPAGE

50 zł

Utworzenie zdjęcia w tle + zdjęcie profilowe na Fanpage

100 zł

Prowadzenie Fanpage

Fanpage powinien być uzupełniany regularnie  interesującą treścią i grafiką. Proponuje  prowadzenie Fanpage  na najwyższym poziomie. Dzięki mojej usłudze będziesz miał pewność, że wszystkie informacje zostaną za Ciebie przygotowane i w odpowiednim momencie opublikowane.

Prowadzenie Fanpage "A"

120 zł 
miesięcznie

1 post tygodniowo
treść + grafika

Prowadzenie Fanpage "A"+

160 zł 
miesięcznie

3 posty tygodniowo
treść + grafika

Prowadzenie Fanpage "A"++

180 zł 
miesięcznie

5 postów tygodniowo
treść + grafika

ZAMÓW PROJEKT

Projektuję strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, optymalizuje strony pod  Google, media społecznościowe. Tworzę kompleksowe projekty graficzne i identyfikacje wizualne firm. Wykonuję grafikę na Facebook. Oferuję kompleksowe usługi związane z obsługą techniczną stron opartych na WordPress.

Zadzwoń 796 981 408 albo napisz do mnie