WordPress do tworzenia stron internetowych przez ajar plestor

Warto wybrać WordPress

Platforma WordPress jest nowoczesnym narzędziem do tworzenia stron internetowych koncentrującym się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności. To idealne rozwiązanie dla strony firm, bloga, sklepu internetowego z intuicyjnym i przyjaznym dla właściciela witryny systemem zarządzania (CMS)

4.5 (9 699 745 ocen)
4.5/5
DLATEGO PRACUJĘ NA WORDPRESS

WordPress jest najczęściej wybieraną platformą do tworzenia stron internetowych dla firm. Za pomocą WordPressa można stworzyć stronę internetową wizytówkę dla małej firmy, jak i dużą stronę firmową dla korporacji. Strona internetowa oparta o WordPress umożliwia łatwą edycję, ale przede wszystkim rozwój strony firmowej wraz z rozwojem firmy 

WordPress w liczbach

Dlaczego warto wybrać WordPress?

Prostota użycia

WordPress jest najbardziej intuicyjnym w obsłudze systemów zarządzania treścią, jaki kiedykolwiek powstały na świecie. Panel administracyjny jest przejrzysty i dobrze zaplanowany. Możesz stworzyć niemal każdy rodzaj strony internetowej na WordPressie. Ta jedna platforma ma na prawdę wiele możliwości. WordPressa możesz wykorzystać do tworzenia stron internetowych typu blog, strona firmowa, sklep itd.

Funkcjonalność

Silnik WordPressa jest rozwijany przez programistów wolontariuszy z całego świata, a oprócz tego, kolejne tysiące profesjonalnych firm, webdeveloperów i freelancerów codziennie tworzą nowe motywy (szablony, skórki) oraz wtyczki, których są już tysiące. WordPress posiada dużo niezbędnych wbudowanych funkcji i można go w bardzo prosty sposób dostosować do własnych potrzeb. WordPress znany jest ze swoich wtyczek i motywów, które pozwalają w prosty sposób zmienić bloga w stronę firmową, e-sklep, a nawet rozbudowany portal.

Przyjazny pozycjonowaniu

Można śmiało powiedzieć, że WordPress lubi wyszukiwarkę Google z wzajemnością. WordPress lubi SEO, a otwarty kod źródłowy pozwala developerom z całego świata tworzyć wtyczki, które ułatwiają działania pozycjonerom. WordPress jest tworzony zgodnie ze standardami SEO i jest przyjazny dla urządzeń mobilnych. Wybierając tą platformę, masz gwarancję, że Twoja strona internetowa na WordPressie spełnia standardy niezbędne do pozycjonowania i indeksuje nowe wpisy.

Potrzebujesz nową stronę dla firmy

Skontaktuj się ze mną w sprawie Twojego projektu strony opartej na systemie WordPress lub zobacz mój cennik stron WordPress

TYLKO U MNIE

Usługi WordPress

Potrzebujesz pomocy technicznej  lub masz zamiar rozwijać stronę internetową bazującą na platformie WordPress. Zobacz moje usługi WordPress i napisz do mnie!

5/5

Edycja WordPress

Edycja i dodawanie treści, grafiki na stronie WordPress.

50 zł / godz.

5/5

Wsparcie WordPress

Modyfikacje, zmiany, rozbudowa strony opartej na WordPress.

80 zł / godz.

5/5

Pomoc WordPress

Kompleksowa jednorazowa aktualizacja WordPress i wtyczek.

120 zł / godz.

Szkolenie WordPress

Kompleksowe szkolenie z zarządzania i utrzymania stron WordPress. Mój kurs i porady pozwolą Ci w jeden dzień nauczyć się podstaw obsługi platformy WordPress

Wsparcie merytoryczne i techniczne

Do każdego zrealizowanego projektu zapewniam gratisową opiekę nad stroną, która standardowo trwa 30 dni od jej ukończenia.
Naturalną częścią procesu zrealizowania strony  jest rozwój oraz administracja strony WordPress.
Czuwam nad Twoją stroną WordPressem, żeby była dostępna przez 24/7. Po 30 dniach oferuje kompleksowe wsparcie administracyjne w atrakcyjnych pakietach cenowych.