Strony internetowe - cennik

Wykonam stronę internetową dla Twojej firmy 

Strona Internetowa Niezbędny Element Firmy

Stronę internetową powinna posiadać każda firma, która myśli poważnie o biznesie. Nie jest to już element opcjonalny a standard obecnych lat XXI wieku. Nawet jeśli będzie to niewielka strona, nie dużej firmy, swoje miejsce w sieci ta firma powinna mieć. Nie należy tego faktu umniejszać. To tak jak z wizytówką, trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie firmy bez kartonika z imieniem i nazwiskiem. Zarówno papierowa wizytówka jak i strona internetowa są obecnie nieodłącznym elementem każdej szanującej się firmy.

Strony internetowe na WordPress wykonuję

Strony internetowe WordPress

Tworzę strony internetowe w oparciu o WordPress, system zarządzania treścią CMS. Posiadają unikalne, merytoryczne, i co najważniejsze wartościowe dla potencjalnego klienta treści.
Strony wykonuję  zgodnie z najnowszymi standardami oraz wytycznymi dla danej branży i klienta w pełni zoptymalizowaną pod SEO.
 Każda strona jest indywidualnie projektowana pod klienta. Różnią się formą graficzną, różnym stopniem rozbudowy, czy elementami wykorzystanymi do budowy strony.
Dlatego nie posiadam sztywnego cennika i każdą stronę wyceniam indywidualnie lub dopasowuję poniższe ceny z pakietów.

Pakiety Cenowe

 Wykonanie strony internetowej wraz z zestawieniem podstawowych czynników wpływających na cenę

Strona Start

600 zł 

Strona Wizytówka

1050 zł 

Strona Firma

1950 zł 

Strona Firma Plus

2850 zł 

Proces tworzenia stron

Responsywne

Wszystkie strony internetowe wykonuję jako responsywne, czyli skalujące się do urządzeń mobilnych (smartfony i tablety). Liczba użytkowników przeglądających strony na smartfonach i tabletach stale rośnie. Dlatego dużą wagę przykładam do tego, aby projektowane strony internetowe spełniały wymagania współczesnych czasów i wyświetlały się poprawnie na każdym urządzeniu.

Otymalizacja

Proces tworzenia stron internetowych opieramy o zasady optymalizacji i pozycjonowania. Każdą stronę analizuje pod kątem czy jest przyjazna dla wyszukiwarek i przede wszystkim dostosowania do wymagań pozycjonowania w Google. Czy posiada odpowiednią strukturę i czy jest estetyczna dla użytkownika. 

Administracja stron

Administracja stroną internetową WordPress obejmuje techniczne prace związane z bezpieczeństwem, aktualizacjami, usuwaniem usterek, pracami związanymi rozbudową stron czy wprowadzaniem nowych treści, dodawanie wpisów.

Administracja

– Aktualizacja WordPress
– Aktualizacje wtyczek
– Obsługa motywu 
– Aktualizacja treści na stronie
– Wsparcia działania

Bezpieczeństwo

– Monitoring
– Kopie zapasowe
– Zabezpieczenia antywirus
– Działania antyspamowe
– Aktualizacja bezpieczeństwa

Problemy

– Usuwanie usterek WordPress
– Przywrócenie działania strony
– Optymalizacje SEO
– Programowanie WordPress
– Zarządzanie bazą danych

Potrzebujesz wsparcia administracyjnego dla strony WordPress? Skontaktuj się w celu otrzymania oferty.

Jeżeli chcą Państwo zapomnieć o wszelkich stresujących sytuacjach związanych z utrzymaniem strony internetowej, zapraszam do kontaktu.

ZAMÓW PROJEKT

Projektuję strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, optymalizuje strony pod  Google, media społecznościowe. Tworzę kompleksowe projekty graficzne i identyfikacje wizualne firm. Wykonuję grafikę na Facebook. Oferuję kompleksowe usługi związane z obsługą techniczną stron opartych na WordPress.

Zadzwoń 796 981 408 albo napisz do mnie