Projekty graficzne - cennik

Wykonuje projekty graficzne na potrzeby druku, reklamy, internetu

Kreatywne projekty

wykonuję projekty graficzne dla druku i reklamy

Zajmuje się kompleksowym projektowaniem dla firm.
Wykonam zarówno projekt logo, wizytówki, jak i reklamy zewnętrznej, czy grafikę do internetu.
Szczegółowo analizuje dotychczasową warstwę wizualną firmy.
Dzięki temu tworzone projekty graficzne
są spójne z wcześniejszą identyfikacją wizualną.

 

Identyfikacja wizualna

Zajmuje się kompleksowym projektowaniem identyfikacji wizualnej. Moja oferta obejmuje zarówno projektowanie logo, jak i papieru firmowego, kopert itp.

Poligrafia

Wykonuję kompleksowo projekty materiałów dla druku typu wizytówki, teczki, ulotki, foldery reklamowe. Całość będzie spójna z identyfikacją wizualną firmy.

Reklama zewnętrzna

Wykonuję projekty reklamy zewnętrznej. W tym projekty banerów , tablic reklamowych, szyldów, potykaczy, rollupów czy grafiki na samochody.

Ceny obejmują wykonanie 1 projektu + 1 modyfikację + nielimitowane poprawki projektu.

Modyfikacja to zmiana koncepcji na inną, w znacznym stopniu zmieniająca projekt graficzny. Porzucenie projektu wstępnego i wykonanie nowego.
Poprawka to szczegółowe dopracowanie projektu, dopisanie tekstu lub jego korekta, zmiana układu graficznego elementów, koloru i inne podobne drobne zmiany.

Profesjonalne projekty graficzne pod dowolne media

Dokładnie analizuję specyfikę każdej firmy, branży, aby zaproponować najbardziej korzystny wizualnie projekt, odpowiadający współczesnym trendom. 
Do każdego projektu graficznego podchodzę indywidualnie, dbając o staranne dostosowanie koncepcji projektu oraz jego charakteru do oczekiwań i specyfiki branży, firmy. Nie korzystamy z szablonowych rozwiązań. Tworzą niebanalne, interesujące projekty, które są estetyczne oraz zgodne z najnowszymi trendami projektowania graficznego.

Oferta pisania tekstów

Dodam do strony internetowej unikatowy, wartościowy tekst, który będzie atrakcyjny dla użytkowników jak i robotów Google.

ZAMÓW PROJEKT

Projektuję strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, optymalizuje strony pod  Google, media społecznościowe. Tworzę kompleksowe projekty graficzne i identyfikacje wizualne firm. Wykonuję grafikę na Facebook. Oferuję kompleksowe usługi związane z obsługą techniczną stron opartych na WordPress.

Zadzwoń 796 981 408 albo napisz do mnie